Hedon Spa&Hotel Pärnus avas uue resto Akord. Mudul oli au luua logo, menüü ja pisut sõnasisu.

LOGO. Puhas ja tüpograafiline. Mustvalge. Nii- ja teistpidi.

MENÜÜ. Suur, selge ja pisut humoorikas.LUGU.
“Mäletad, vanaisa rääkis kuidas ta oma naisega, Sinu vanaemaga, Pärnu Rannahoones tuttavaks sai? Muidugi mäletad, ta rääkis seda ju igal suvel, kui Pärnus käimas olite. Et ta oli läinud sõbraga pärast kõrbenud rannapäeva öhtul restosse, maksnud uksehoidjale sissepääsemise eest kolmeka ning tahtnud päeva ja puhkuse viisakalt ära lõpetada. Lõpetasidki, kuni tema, Sinu väga noor vanaema, oma sõbrannaga kõrvallauda istus. Sellest lõpetamisest sai ilus algus. Sõid, naersid, jõid, naersid. Ja jäid kokku. Nad käisid seal hiljem igal suvel, seal nurgalauas oma armastust tänamas. Ja mäletad, kuidas Su vanavanemate silmad iga aastaga sellest rääkides aina niiskemaks muutusid? Sellest loost ei ole järel enam kedagi, ei kohtunuid ega kohta. Sinnasamma, vana Rannahoone kõrvale, on oma lugu hakanud kirjutama Hedoni uus päevane söögikoht, grillresto Akord, kohe restorani Raimond kõrval. Elava tule, hõõguvate süte ning kokku kõlava meeskonnaga.”
“Resto Akord on sündinud isust hea järele. Hea tuju, hea päeva, hea isu ning suurepärase toidu järele.Ja hea ei pea olema tingimata ainult see, mis koolitatud meelte poolt harmooniliseks ning kokkukõlavaks tunnistatud on. Igal on oma. On oma usk ja unistus, oma laul ja lootus, maa ja maitse. Akordis saab nüüd jääda iseendaks, olla ise endale kokk ja maitsekujundaja. Siin saad heaks grillitud komponendid ning ise komponeerid. Täpselt nii nagu heaks arvad. Nõnda nagu Sinu jaoks üks korralik akord kõlama peaks. Ning see kooskõla võib olla iga kord erinev, ent ikkagi kooskõlas Sinu endaga. Akord!”

Lisa Resto Akord oma TOP10 nimekirja, kus pead ära käima, enne kui vegetariaanlaseks hakkad. Pärast on siia muidugi ka asja.

Mine maitse järgi ja sa lähed homme tagasi: www.hedonspa.com > RESTO-AKORD


Postituse pildid: Mudu ja Resto Akord